Інструкція по нанесенню антидоща Aquapel

Інструкція по нанесенню Aquapel.
В першу чергу хочу дати загальні рекомендації (всі порушення рекомендацій робите на свій страх і ризик):
👉 Любі відхилення в процедурі нанесення можуть сильно скоротити протяжність ефекта.
👉 Виробник крайнє не рекомендує наносити засіб на любі другі поверхні крім скла (дзеркала до них не відносяться), бронеплівку на склі також не рекомендується покривати. При попаданні на другі поверхні рідину необхідно швидко прибрати паперовою салфеткою.
👉 Наносити під прямими сонячними променями не рекомендовано, ризикуєте отримати розводи, які не змиваються. Також не рекомендується наносити в дощову погоду або при мінусовій температурі.
👉 Покривати засобом скло можна тільки ззовні !
👉 Для підготовки поверхонь необхідно використовувати паперові рушники.
👉 Однієї ампули достатньо для покриття 3 скла (наприклад лобове і передні двері, при такому наборі раджу розпочинати з лобового).
👉 Не раджу пробувати розтягнути ампулу на більш чим 3 скла- отримаєте посередній ефект.
👉 Крайнє рекомендується вкластись з нанесеням в 15 хвилин.
👉 Якщо скло вже покрите другим антидощем/воском – необхідно вичистити скло від цих засобів.
👉 Повторне нанесення можна виконувати не чекаючи закінчення ефекта.
👉 Протягом доби після нанесення не рекомендується мити або використовувати любу чистячу чи другу хімію на склі.
👉 Якщо ваші двірники вже доволі зношені – їх робота может ускладниться за рахунок того що поверхня скла стане більш слизькою.
👉 Після нанесення бажано добу не мочити і не мити скло для досягнення масимального ефекта.

Приступаємо до нанесення.
1) Перед нанесенням скло необхідно гарно вимити и обезжирити, також необхідно видалити любі забруднення у вигляді комах/смоли. Для миття використуйте любий миючий засіб на Ваш погляд. Для обезжирювання рекомендую використовувати звичайний аптечний спирт, можете використовувати любий другий засіб, головне щоб він не містив силікон. Після обезжирювання дайте склу висохнути.
2) Утримуючи ампулу губкою вверх або приклавши її до скла губкою здавлюємо вушки пока не почуємо хрускіт скляної внутрішньої ампули . В подальшому коли побачимо що губка розпочала просочуватися – починаємо круговими рухами наносити вміст, при цьому дотримуємося дистанції від молдингів/гуми/кузова близько 2см. Агресивно втирати на даному етапі не рекомендується, головна задача – намазати скло. Рідина сама по собі масляниста і будет збиратись краплями.
3) Після покриття три скла тією ж губкою Ви маєте побачити рівномірне покрите краплями складу скло. Починаємо активно втирати нанесений склад в скло и акуратно розмазуємо й0го на покриті відступи.
4) Даємо 5-10 хвилин(в залежності від температури навколишнього середовища: чим вище – тим менше часу) складу створити тонку водовідштовхуючу плівку и знімаємо залишки паперовим рушником, паралельно розтираємо зібрані краплі по всій поверхні скла.
5) Закінчивши з третім склом – повертаємося до першого и починаємо натирати до стану чистого скла за допомогою паперового рушника.
6) При необхідності повторюємо процедуру для трьох стекол, які залишились.

Як ми бачимо, нічого складного в нанесенні немає, головне – дотримуватись рекомендацій і виконувати все покроково.
Бажаємо удачі та приємного використання 😉